Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş

 

Vakfıkebir, Trabzon.

  • Yayınlanma: 28 Kasım 2016 19:30
  • Expires: This ad has expired

Tanım

Vakfıkebir, Trabzon.

Karadeniz’in en güzel şehirlerinden bir tanesi olan Trabzon’un, ekmeği ile bilinen ilçelerinden Vakfıkebir, tarih arenasında bugüne dek pek çok kadim medeniyeti ve imparatorluğu yerleşim bölgesi olarak misafir etmiş ve yaşatmış bir alan olarak sex hikayeleri biliniyor. Eski adı ile Büyük Liman olan bu yerleşim bölgesinin en büyük avantajı muhtemelen doğal bir liman olma niteliğidir. Hem ekonomik olarak hem de refah seviyesi olarak yükseliş niteliği gösteren bu doğal liman bölgesinde pek çok denizaşırı ithalat ve ihracat yapılabilmekte, bununla ülke kalkınabilmektedir. Bir zaman Rusların egemenliği altında bulunan ancak kısa süre sonra tekrar Osmanlı İmparatorluğu tarafından alınan Vakfıkebir, nitelikli bir yerleşim bölgesi olarak Türkiye sınırları içerisindedir.

Genel Kültür

Pek çok okul barındıran Vakfıkebir ilçesi, özellikle halkı ile ilgili pek çok rivayet olsa da; bunların doğruluğunun tartışılabileceği bir ilçe olarak karşımıza çıkar. Laz ve Türk milletinin iç içe yaşadığı, azınlıkta göçmenin bulunduğu Vakfıkebir, her sabah ekmeğinin kokusu ile güne başlayan halkın refah yaşamı ile varlığını sürdürmektedir. Halk, genelde balıkçılık ile geçimini sağlarken aynı zamanda fındıkçılık ve hayvancılık da bunlara ek olarak yapılabilmektedir.   Bir adet meslek yüksek okulu bulunan Vakfıkebir ilçesinde, bu sayede yüksek öğretim de verilebilmektedir.

Gezilecek Yerler

Vakfıkebir’e uğradıysanız, muhakkak büyük sex hikayeleri liman denilen şehrin limanını ve koyunu boydan boya olmasa da; bir dolaşıp kokusunu almanız tavsiye edilir. Oldukça temiz ve büyük bir liman ilçesi olan Vakfıkebir’de, oksijenden başınız dönebilir ve bu temiz havayı muhtemelen bir kez daha bulamayabilirsiniz. Bunun yanında, yeşil bölgelerinde de gezmek oldukça mantıklı bir hareket olacaktır.

Neler Yenir?

Her sabah taze, sıcak bir şekilde her fırında bulunabilen sex hikayeleri Vakfıkebir ekmeği; eğer ilçede sabahına uyandıysanız tatmanız gereken lezzetlerden bir tanesi. Bunun yanında, pek çok geleneksel Trabzon yemeği de, burada bulunup tadılabilmektedir.

Etiket Yok

952 toplam görüntülenme, 1 bugün

  

Listing ID: 11259fc7b1847480

Problem Bildir

Processing your request, Please wait....